UWAGA!

Od 25 maja 2018 r. organem właściwym w zakresie ochrony danych osobowych jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Nowa strona internetowa urzędu jest dostępna pod adresem: www.uodo.gov.pl.

Materiały zamieszczone na stronie Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) dostępnej pod adresem www.giodo.gov.pl mają charakter archiwalny.

PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ (UODO)
POZOSTAŃ NA STRONIE ARCHIWALNEJ (GIODO)

Informacje ogólne

Metadane
Podmiot udostępniający: Zespół Rzecznika Prasowego Biura GIODO
Wytworzył informację: Małgorzata Kałużyńska-Jasak 2012-11-12
Wprowadził‚ informację: Rafał Kreusch 2012-11-12 13:29:50
Ostatnio modyfikował: Rafał Kreusch 2013-11-28 12:56:59

Jest to przedsięwzięcie Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, które ma umożliwić osobom zainteresowanym problematyką ochrony danych osobowych udział w specjalistycznych konferencjach, szkoleniach oraz dyskusjach, które odbywać się będą blisko ich miejsca zamieszkania.
Pomysł organizacji Dni Otwartych GIODO, które odbywałyby się w różnych miejscach w Polsce, to odpowiedź na potrzeby edukacyjno-informacyjne zgłaszane przez wiele podmiotów zajmujących się ochroną danych osobowych. Jednocześnie stanowi on nawiązanie do cieszącego się zawsze dużym zainteresowaniem Dnia Otwartego w Biurze GIODO, który co roku jest organizowany w Warszawie w związku z obchodami Dnia Ochrony Danych Osobowych.
Zorganizowanie podobnej imprezy poza miejscem siedziby Biura GIODO umożliwi uczestnictwo w niej znacznie większej liczbie osób, które niejednokrotnie wskazują, że większość konferencji eksperckich i szkoleń z dziedziny ochrony danych osobowych odbywa się w Warszawie.
Dr Wojciech Rafał Wiewiórowski, Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (GIODO), uwzględniając te uwagi postanowił, że Dni Otwarte GIODO będą się odbywały w różnych miejscach w Polsce.

Ostatnie aktualności