Strona główna Edukacja Kampanie edukacyjne Program Twoje dane – twoja sprawa REALIZACJA PROGRAMU W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 (VII EDYCJA)
REALIZACJA PROGRAMU W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 (VII EDYCJA)

Ogólnopolska Gra Planszowa – Edukacyjna „Twoje dane – Twoja sprawa”

Ikona drukuj
Podmiot udostępniający: Departament Edukacji Społecznej i Współpracy Międzynarodowej Biura GIODO
Wytworzył informację: Urszula Góral2017-02-03
Wprowadził informację: Sylwia Walencik2017-02-03 09:02:29
Ostatnio modyfikował: Anna Dudkowska 2017-04-27 13:04:54

W ramach VII edycji Programu „Twoje dane – Twoja sprawa” podczas październikowego, dwudniowego szkolenia zorganizowanego przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych w Warszawie, zainteresowani koordynatorzy reprezentujący szkoły wyrazili chęć uczestniczenia w Ogólnopolskim Projekcie Gry Planszowej – Edukacyjnej „Twoje dane – Twoja sprawa”. Inicjatorem i autorem projektu gry jest Anna Janik nauczyciel Publicznego Gimnazjum nr 18 w Łodzi, która podczas drugiego dnia szkolenia, zaprezentowała zrealizowany w swojej placówce projekt. Współorganizatorem tego przedsięwzięcia jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.

Tegoroczne hasło na planszy od startu do finiszu brzmi „VII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU EDUKACYJNEGO TWOJE DANE - TWOJA SPRAWA”. Uczestnicy w ramach gry realizują różnorodne zadania w swojej placówce, a także również w środowisku lokalnym.

Organizatorzy zaprosili szkoły do wspólnego udziału w projekcie, który w ramach tegorocznego Programu TDTS będzie również trwał cały rok szkolny. 

W ubiegłym roku gra była przeprowadzana wśród wszystkich uczniów Publicznego Gimnazjum nr 18 i składała się z kilku etapów. Każdy z nich przebiegał pod hasłem i uwzględniał zagadnienia z zakresu ochrony danych i ochrony do prywatności.

Obecnie w projekcie gry biorą udział następujące szkoły z Polski, reprezentowane przez koordynatorów:

  1. Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów w Puławach – koordynator  Ilona Wrótniak-Terlecka
  2. Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego  w Warszawie - koordynator Katarzyna Skowron
  3. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Kazimierza Jagiellończyka w Radomiu – koordynator Marta Olejnik
  4. Szkoła Podstawowa im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Dylągówce – koordynator  Halina Bogdan
  5. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Daleszycach – koordynator Agnieszka Baran
  6. Zespół Szkół im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym – koordynator Magdalena Rudziejewska – Rudziewicz
  7. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli – koordynator Karolina Antkowiak
  8. Szkoła Podstawowa nr 111 w Krakowie – koordynator  Piotr Romanowicz
  9. Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Laskowej – koordynatorzy Irena Matras-Kotlarz, Magdalena Mąka
  10. Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Radomiu – koordynator Małgorzata Leszczyńska
  11. Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Choceniu – koordynator Joanna Strzelecka
  12. XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie – koordynator Marzena Krzysztoń
  13. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie – koordynator Anna Krempińska
  14. Zespół Szkół nr 1 w Płocku. IV Liceum Ogólnokształcące z  Oddziałami  Integracyjnymi im. Bolesława Krzywoustego  i Gimnazjum nr 1 im. Książąt  Mazowieckich – koordynator Aleksandra Zasimowicz
  15. Szkoła Podstawowa w Augustówce – koordynator Agnieszka Sowińska
  16. Szkoła Podstawowa im. W. Doroszewskiego w Nadarzynie – koordynator Katarzyna Marczewska
  17. Zespół Szkół nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Wadowicach – koordynator Sabina Chmura
  18. Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące Meridian, Warszawa – koordynator Aldona Ponikowska
  19. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 z oddziałami sportowymi im. Polskich Olimpijczyków w Radomiu – koordynator Katarzyna Kornacka
  20. Technikum nr 8 im. Jana Karskiego przy Zespole Szkół nr 42 w Warszawie – koordynator Małgorzata Wojtczuk
  21. Zespół Szkół, Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie – koordynator  Barbara Kajda
  22. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach – koordynator Marzena Grzegorczyk
  23. Zespół Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Tłuszczu – koordynator Anna Białek-Kowalska
  24. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku – koordynator Ewa Kulesza
  25. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nagoszewce – koordynator Milena Piórkowska
  26. Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Czesława Miłosza w Rybniku – koordynator Zenona Szwałek
  27. Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy w Warszawie – koordynator  Katarzyna Łazuga-Podgajna
  28. Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Brochowie - koordynator Agnieszka Klekowicka
  29. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie – koordynator Joanna Jakubowska
  30. Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie – koordynator Renata Rossa – Ponieważ
  31. Szkoła Podstawowa w Wiśniewie – koordynator Alicja Morysewicz
  32. Technikum Nr 2 w Trzebini przy Zespole Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini – koordynator Marcin Dąbek
  33. Szkoła Podstawowa w Żarkach Wielkich im. Orląt Lwowskich – koordynator Sławomir Hejmanowski
  34. Publiczne Gimnazjum nr 26 im. Mikołaja Reja w  Łodzi – koordynator Zofia Skoneczna
  35. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Budach Łańcuckich – koordynator Edyta Kielb
  36. Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Piłsudskiego w Pruszkowie – koordynator Anna Korsak

Załączone pliki:

Plik w formacie .pdf [159 kB] Zadanie I etapu "Mistrz wiedzy"  
Podmiot udostępniający: Departament Edukacji Społecznej i Współpracy Międzynarodowej Biura GIODO
Wytworzył informację: Urszula Góral
Wprowadził‚ informację: Sylwia Walencik 2017-02-03 09:16:16
Ostatnio modyfikował: Anna Dudkowska 2017-02-27 11:56:10
Plik w formacie .pdf [191 kB] I etap Gry Planszowej  
Podmiot udostępniający: Departament Edukacji Społecznej i Współpracy Międzynarodowej Biura GIODO
Wytworzył informację: Urszula Góral
Wprowadził‚ informację: Anna Dudkowska 2017-02-27 11:55:36
Ostatnio modyfikował: Anna Dudkowska 2017-02-27 11:56:10
Plik w formacie .pdf [159 kB] Zadanie II etapu "Białe święta w GIODO"  
Podmiot udostępniający: Departament Edukacji Społecznej i Współpracy Międzynarodowej Biura GIODO
Wytworzył informację: Urszula Góral
Wprowadził‚ informację: Anna Dudkowska 2017-02-27 11:57:33
Ostatnio modyfikował: Anna Dudkowska 2017-02-27 11:58:17
Plik w formacie .pdf [197 kB] II etap Gry Planszowej  
Podmiot udostępniający: Departament Edukacji Społecznej i Współpracy Międzynarodowej Biura GIODO
Wytworzył informację: Urszula Góral
Wprowadził‚ informację: Anna Dudkowska 2017-02-28 09:23:33
Ostatnio modyfikował: Anna Dudkowska 2017-02-28 09:24:01
Plik w formacie .pdf [199 kB] Zadanie III etapu "Plakatuję - Informuję"  
Podmiot udostępniający: Departament Edukacji Społecznej i Współpracy Międzynarodowej Biura GIODO
Wytworzył informację: Urszula Góral
Wprowadził‚ informację: Anna Dudkowska 2017-03-09 09:01:09
Ostatnio modyfikował: Anna Dudkowska 2017-03-09 09:07:58
Plik w formacie .pdf [160 kB] III etap Gry Planszowej  
Podmiot udostępniający: Departament Edukacji Społecznej i Współpracy Międzynarodowej Biura GIODO
Wytworzył informację: Urszula Góral
Wprowadził‚ informację: Anna Dudkowska 2017-03-09 09:01:00
Ostatnio modyfikował: Anna Dudkowska 2017-03-09 09:07:58